top of page
hakk32.png

VİZYONUMUZ

ÖZEN YANGIN
SÖNDÜRME GÜVENLİK SİSTEMLERİ

HAKKIMIZDA

ÖZEN YANGIN , kendini devamlı geliştirmeye yönelik politikası ile kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve büyümeyi hedefleyen bir yönetim politikasına sahiptir. Dürüst, şeffaf ve güvenilir hizmet için doğru adrestesiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir.

ÖZEN YANGIN , ürünleri ve sistemleri garantili olup Avrupa kalite belgelerine sahiptir. Yangın algılama sistemi , yangın söndürme sistemi , yangın söndürme cihazları, itfaiye ekipmanları , acil durum yönlendirme ve aydınlatma armatürleri başlıca çalışma alanlarımızdır.

Firmamızın yapmış yangın hattı tesisatı projelerinde Makina Mühendisleri Odası onaylı projelendirme, Elektrik ve elektronik projelerinde Elektrik Odası onaylı projelendirme yapılmaktadır. İtfaiye ruhsat işlemleri takip edilerek firmanıza eğitmenimiz tarafından sertifikalı 1. Seviye yangın eğitimi verilmektedir.

İhtiyacınız olan ürünler ve sistemler ile ilgili her türlü teknik desteği personelimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde alabilirsiniz. Her türlü yangın algılama sistemi, otomatik yangın söndürme sistemi, yangın söndürme cihazları, itfaiye ekipmanları, acil durum yönlendirme ve aydınlatma armatürleri ile ilgili bizden teklif isteyiniz.

MİSYONUMUZ

Güvenliğin insan doğasının en önemli parçalarından biri olduğu bilinciyle, teknoloji ve yangın tedbirlerinin gelişmelerini insan ihtiyaçlarıyla buluşturmak, müşteri memnuniyetini odak almak ve ticari ahlaka verdiğimiz önemle yangın sektöründe öncü firma olmak.

ÖZEN YANGIN olarak kurumsal yapımızın vermiş olduğu bilgi birikim donanımla yangın ve yangın sistemleri ile ilgili bilgi birikimimizin gücünü arkamıza alarak, yangın sektöründe değer yaratmak için çalışıyoruz.

BELGE-1.jpg
Belgeler-Sertifikalar
BELGE-2.jpg
ts1.jpg
belge.png
bottom of page