top of page
siz-yoksaniz-biz-variz.jpg

Neden Özen Güvenlik?

 Tecrübesi ve gücü ile büyüyen, ev ve iş yeri güvenliği denildiğinde ilk akla gelen marka olan Özen güvenlik ve Alarm, müşteri odaklı yaklaşımı ve son teknoloji yenilikleri sayesinde, size eşsiz güvenlik çözümleri sunuyor.

aklin_iz-geride-kalmasin.jpg

Yaşam Alanlarınız

Güvende

 

7/24 Profesyonel destek ile sevdikleriniz ve değer verdikleriniz için ihtiyacınız olan tüm güvenlik çözüm ve hizmetleri, Özen Güvenlik Sistemleri'nde

Güvenlik Kamerası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ;

Büyüyen ve sanayileşen toplumlarda kamera sistemleri artık bir ihtiyaç halini almıştır. İhtiyaca göre en iyi güvenlik kamerası markaları seçimi yaparken bu sistemlerin modüler bir yapıya sahip olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle bu sistemler seçilirken teknik özellikleri ayrı ayrı incelenmeli ve bileşenlerinin birbirleriyle uyumluluğuna dikkat edilmelidir. Bu bileşenler NVR, DVR, güvenlik kamerası ve monitör şeklinde sıralanabilir.

 

Güvenlik kamera sistemleri local olarak çalışabileceği gibi internet bağlantısı kullanarak da çalışmaktadır. Doğru markayı ve sistemi seçmek için ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemelisiniz. İhtiyaçlara uygun bileşenler seçildiğinde verimli sonuçlar alabilirsiniz. Her markanın ürün portföyünde farklı ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiş kablolu veya kablosuz kamera seçenekleri gibi pek çok seçenek bulunmaktadır.

Güvenlik kamerası

ÇALIŞTIĞIMIZ BAZI MARKALAR

 Neutron Güvenlik Kamerası

Ticari alanlarda 4K IP kameralar, AHD kameralar ve kayıt cihazları ile mükemmelliğin zirvesini sunan marka konut çözümlerinde de akıllı ev ve hırsızlık alarma sistemleri ile avantajlı kullanımlar sunuyor. Mobil çözümler için de mobil kayıt cihazlar ve kameralar ihtiyaçlara göre tercih edilebilecek sistemler arasında yer alıyor.

 

Sistemin en önemli artılarından biri Neutron Cloud sistemi olmaktadır. Bu özelliği ile istenildiğinde bütün kayıt cihazlarına anında erişim sağlanıyor. IP kameralar, PTZ IP Kameralar, Termal Kameralar, AHD kameralar Neutron güvenlik kamerası seçenekleri arasında yer alıyor. Marka kendi yazılımları üretiyor. Neutron dünyanın en büyük 10 video gözetim çözümü firmasından biridir. Mobil uygulamalar alanında da sektörünün öncü isimleri arasında yer alıyor.

 

Hikvision Güvenlik Kamerası

24 saat boyunca tam renkli kameralar ile kayıt yapan hikvision güvenlik kamerası modelleri basit ve akıllı teknolojilerdir. Çift sensor ile görüntüleme yapan kameraları verimli sonuçlar alabilirsiniz. Sezgisel tasarımları derin zekâsı, karanlıkta görüntüleme yapabilen termal kameraları ile de profesyonel kamera çözümleri sunacaktır. Analog kameralardan network kameralara kadar pek çok ürün kategorisinde başarılı örnekler sunmaktadır.

 

 AXİS Güvenlik Kamerası

Daha güvenli ve akıllı bir dünya için yola çıkan marka, insan hayal gücü ve akıllı teknolojiyi birleştiriyor. Güvenliği artırmak ve özellikle iş performansını optimize etmek için Axis güvenlik kamerası modelleri ses, görüş ve analitik temelli çözümler sunmaktadır. Ürün portföyü içinde kayıt ve VMS cihazları, kodlayıcılar, dijital kamera, analitik uygulamalar yer alıyor. Tüm bu video çözümleri yelpazesi ile ölçeklenebilirlik sağlanmaktadır. Bu da entegrasyon süreçlerini kolaylaştırıyor.

 

 DAHUA Güvenlik Kamerası

İhtiyaçlarınıza uygun ultra HD çözümler sunan Dahua güvenlik kamerası termal kameraları ile zifiri karanlıkta algılama yapabiliyor. Yüksek görüntü kalitesinde HD kalitede görüntü imkânı sunulmaktadır. 2018 yılında en iyi güvenlik firması kategorisinde marka ikinci olmuştur. Limanlarda kullanılabilecek akıllı ve teknolojik çözümleri bulunmaktadır.

 

 BOSCH Güvenlik Kamerası

Ürün portföyünde hırsızlık algılama, video gözetim, yangın algılama, acil anons sistemleri bulunan Bosch güvenlik kamerası kategorisinde kartlı geçiş ve yönetim sistemleri de bulunmaktadır. Müzik ve ses iletişimine yönelik konferans sistemleri ve profesyonel ses sistemleri de marka ürün konseptin de ihtiyaçlarınıza uygun çözümler olarak sunulmaktadır.

Kaliteli güvenlik kamerası markaları seçerken bazı kriterlere dikkat etmek önemlidir. Kamera seçimleri için kullanım alanı çok önemlidir. İç ya da dış mekanlarda kullanılacak kamera modelleri değişir. Kameraların kalitesi için yüksek çözünürlükte olması gereklidir. Bu şekilde geniş görüş açısı ile hiçbir detay kaçırmazsınız. Gündüz ya da gece kameraları bazı sorunları engeller özelliklerde olması da daha avantajlı kullanım imkanı verir.

Gelişen teknolojik alt yapılar wifi kamera kullanımlarını artırmaktadır. Tüm teknolojik aletlerin internet alt yapısı ile entegre olması hayatımıza birçok kolaylık getirmiştir. Sistemin görüntüyü belirli bir konuma iletebilmesi ve bu şekilde sürekli takibin yapılması cctv kamera sistemleri ile daha profesyonel sistemlerin elde edilmesine imkan vermiştir.

 daha fazla marka mağazalarımızda...

bottom of page