top of page

Bakım ve Yeniden Dolum

FM200 Gazlı Söndürme, CO2 Gazlı Söndürme, Argon ( İnert ) Gazlı Söndürme, Novec 1230

( FK-5-1-12 ) Gazlı Söndürme, Mikro Gazlı Söndürme, Mutfak Davlumbaz Söndürme, Köpüklü Söndürme, Sulu Söndürme, Sprinkler Söndürme, Tozlu Söndürme gibi yangın güvenlik sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamadan çalışabilmesi için, periyodik bakım sağlanması yönetmelikler ve standartlar gereğidir. Yangın güvenlik sistemlerinin gerçek işlevini eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmesi için bakımları  ve testleri standartlara uygun olarak yetkili servislerce yapılması, ileride doğabilecek aksaklıkları da önleyecektir. Satın alınmış bir yangın güvenlik sistemine genel olarak yapılması gereken bakım – onarım işlemleri şunlardır;

  • Sistemlerin periyodik bakımları,

  • Gazlı ve köpükleri, tozlu sistemleri yeniden dolumları,

  • Test, ölçüm ve kontroller,

  • Gerektiğinde kullanılan elemanların değiştirilmesi, yenileştirilmesi

 

Araç filomuz ile yurt çapında onarım, yeniden dolum, periyodik bakım, test ve kontrol hizmeti sağlanmakta, çok sayıda kuruluşun yangın güvenlik sistemlerinin, yurt genelinde aylık ve yıllık periyodik bakımları NFPA ve NATO kurallarına göre yapılmaktadır.

Su sisi yüksek basınçlı pompalarımızın bakım ve onarımları için özel bir birim oluşturulmuştur ve fabrika seviyesi bakımlar tarafımızdan yapılmaktadır.

bottom of page